Argan Şampuan + Saç Serumu + Sabun
Argan Şampuan + Saç Serumu + Sabun

Argan Şampuan + Saç Serumu + Sabun (99002EP)

Marka : MOOS
İndirim Oranı : %16 İndirim

(Bu ürünü Türkiye'deki tüm eczanelerde de bulabilirsiniz.)  

 WhatsApp : +90 533 508 82 33 

 

(Türkiye içi teslimatlarda kargo bedava)

 

 

 

ARGAN YAĞI BAKIM SETİ 

Doğanın gerçek bir mucizesi olan Argan yağı cilt ve saç sağlığını destekleyen birçok vitamin (A,C,E,F vitaminleri) ve yararlı yağlar (omega 6 ve omega 9) içerir. Antioksidan etkisiyle hücre yenilenmesini destekler, saçı kökten uca besleyerek saç dökülmesini engeller. Saç uçlarındaki hasarların onarılmasına destek olur, saçı nemlendirerek tarama kolaylığı sağlar. Saça parlak ve canlı bir görüntü katar.

 

 

 

 

ARGAN YAĞI (ARGAN OIL) :

Cilt ve saç sağlığı için en değerli ve en etkili etken maddelerin başında Argan Yağı gelir, çünkü :

- Güçlü bir nemlendiricidir,

- Kırışıklık önleyici ve sıkılaştırıcı etkiye sahiptir,

- Yaraları iyileştirir, cildi korur, mikropları öldürür, iltihabı giderir,

- Saç ve saç derisini nemlendirir, kepek şikayetlerini giderir,

- Saçları canlandırır, onarır ve de daha canlı ve gür görünmelerini sağlar,

- Saç kırıklarını onarır, saçlara doğal bir yumuşaklık verir,

- Cildin bozulan yağ dokusunu onarır, hücrelerin yenilenmesine yardimci olarak aknelerin tedavisinde destek sağlar,

- İçerdiği E vitamini yardımı ile cildin kaybolan elastik yapısını onarmaya yardımcı olur.

- Besleyici yağları ve vitaminleri ile tırnaklar daha sağlıklı bir görünüm kazanırlar,

- Kırılgan tırnakların yapısını güçlendirerek, kırılmalarını engeller. 


Argan yağı hakkında daha detaylı bilgi için : www.enbipharma.com/argan-yagi


 

 

ARGAN YAĞI BAKIM SETİ

Moos Argan Şampuan (pH 5.5 200 ml)

Formülünde sadece Fas'ta yetişen argan bitkisinin yağı,D-panthenol (vitamin B5), buğday yağı içerir. Saç ve saç derisi temizliğinde kullanılır. Argan yağı E, F, C, A vitaminleri ile omega 6 ve omega 9 bakımından zengin yağlar içerir. Buğday yağı ise B vitaminleri açısından zengindir Argan yağı, D-panthenol ile birlikte saç nemlendirici, besleyici, tarama kolaylığı sağlayıcı, saç uçlarındaki kırılmaları önleyici ve yumuşaklık verici olarak önerilebilir. Hergün kullanıma uygundur. Ürünün pH cilde uyumlu olup 5.5'tir. Boya ve paraben içermez.

Kullanım Şekli: Islak saça uygulayınız. İlk yıkama için bir miktar şampuanla saçınızı köpürtüp durulayınız. İkinci yıkamada saç diplerine hafifçe masaj yaparak köpürtünüz ve durulamadan önce 2-3 dakika kadar bekletiniz. Bu süre içerisinde aktif maddeler ve vitaminler saç derinize nüfuz edecektir. Daha sonra saçınızı ılık ve bol su ile durulayınız. Gözlerle temastan kaçınınız. Haricen kullanılır. Beklenmeyen durumlarda doktorunuza başvurunuz. Küçük çocuklardan uzak tutunuz.

 

Moos Saç Serumu (90 ml)

İçeriğinde yeni nesil bitkisel bileşik olarak Panax ginseng, arginine, tyrosin, roat extract, soya, çinko, B3 vitamini, calsium pantothenate, ornithine, citruline, glucosamine, biotin bulunur. Formülünde ayrıca ısırgan otu ile sadece Fas'ta yetişen ve E vitamini, omega 6, omega 9 bakımından zengin argan bitkisi ile B vitaminleri bakımından çok zegin olan buğday özü vardır.
Bu özel formül saç bakımı, saç kaybı, saç köklerinin yenilenip, canlanması, doğal saç döngüsünün yeniden sağlanması parlaklık kazanması, dökülme sorunlarının gidermesi amaçlarına hizmet eder. Ürünün Ph'sı saç derisiyle uyumlu olup 5,5 tir. Boya ve paraben içermez. Düzenli kullanımı çok önemli


Kullanım şekli: Saçınıza ve saç derinize en az 10 puf sıkarak friksiyon yapınız ve hafif hareketlerle masaj yapınız. Serumun saçta 45 ila 60 dakika kalmasını sağlayınız. İsterseniz gün boyu saçınızda kalabilir. Daha sonra Moos Argan Şampuan yada Moos Isırgan Şampuan ile yıkayarak  durulayınız. Islak ve kuru saça tatbik edilebilir. Kür halinde en az 2-3 ay haftada en az 3 kez kullanılması önerilir. Haricen kullanılır. Beklenmeyen durumlarda doktorunuza başvurunuz. Küçük çocuklardan uzak tutunuz.

 

Moos Argan Yağlı Sabun (100 Gr)

İçeriğinde sadece Fas'ta yetişen bir ağacın tohumlarından elde edilen argan yağı ve D-panthenol bulunur. Argan yağı E-F-C ve A vitaminleri ile Omega 6 ve Omega 9 bakımından zengindir. Genel saç, vücut ve cilt temizliğinde kullanılır. Argan yağı besleyici, cildi destekleyici özellikleri olan bir yağdır. Argan yağı ayrıca yaşlanma etkilerini azalltmasının yanında, cilde nemlilik vermektedir. Hayvansal yağ ve boya içermez. Non Alergen.

Kullanım Şekli : Günde iki kez (sabah-akşam) veya doktor tavsiyesine göre köpürtülerek bir müddet beklenip bol su ile durulanır. Haricen kullanılır. Beklenmeyen durumlarda doktorunuza başvurunuz. Küçük çocuklardan uzak tutunuz.


Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Fırsat Ürünleri