GİZLİLİK POLİTİKASI VE BİLGİ GÜVENLİĞİ

 

Bilgilerinizin gizliliğini sağlıyoruz ve bilgilerinizi güvenle koruyoruz!

 

EnbiPharma, müşterilerine verdiği değerle, sizlere mükemmel ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunmayı amaçlamakla birlikte, en üst düzeyde müşteri hizmeti vermeyi de taahhüt eder. Bu amaçla da, bazı belirli kişisel veri ve bilgileri topluyor, kullanıyor ve paylaşıyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliğini önemsiyoruz ve de bilgilerinizi olabildiğince özenle, dikkatle ve güvenlikle saklıyoruz. Kişisel olmayan verilere erişimi ise kısıtlıyoruz.

 

Alışveriş sitemizi ziyaret ettiğinizde, sunduğumuz hizmetlerden herhangi birini ve/veya özelliklerini kullanmanız www.enbipharma.com'un kullanım koşullarına tabidir.

 

 

BİLGİ GÜVENLİĞİ

 

www.enbipharma.com'da alışveriş yaparken sizden bazı bilgileri talep ediyoruz. Alışveriş sitemizde sunduğumuz bazı hizmet ve özelliklerden yararlanmak isterseniz kayıt yaptırmanız ve kendi hesabınızı oluşturmanız istenecektir. Kayıt için adınız, fatura adresiniz, gönderim adresiniz, e-posta adresiniz, telefon numarası ve kredi kartı bilgileri gibi bazı bilgilere ihtiyaç duyuyoruz ve bu bilgileri sizden alıyoruz. Kayıt işlemini tamamladığınızda bilgileriniz "HESABIM" bölümünde saklanmaktadır. Herhangi kişisel bir ayrıntıyı değiştirmek isterseniz, her zaman "HESABIM" bölümünden bilgilerinize erişebilirsiniz.

 

 

 

www.enbipharma.com bünyesindeki alışverişleriniz sırasında kişisel bilgilerinizin aynı zamanda, işlemlerinizin ve satın alma işlemlerinin bazı ayrıntılarını da veri olarak toplayabilir ve saklı tutabiliriz. Sitemiz üzerinde bültenimize üye olduğunuzda, doğum gününüz ve ürün tercihleriniz gibi diğer bilgileri de sizden talep edebiliriz. Alışveriş deneyiminizi daha iyi hale getirebilmek için, site kullanımı geçmişi gibi kişisel olmayan bazı verileri de toplayabiliriz.

 

 

 

Sitemize üye kaydı yaptığınızda, ürünler, teklifler, kampanyalar ve etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi almak istemezseniz eğer, bunu bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Üye girişinde bize vermiş olduğunuz bilgileri, size posta ya da e-posta yoluyla tanıtım materyallerini gönderebilmek ve sizinle daha iyi iletişime geçebilmek için kullanabiliriz. Aynı zamanda, müşteri tercihlerini, eğilimlerini, kişisel ürün önerilerini analiz etmek amacıyla da kullanabiliriz. Bu sayede de sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz alışveriş deneyimlerini daha iyi hale getirmeyi sağlayabiliriz. Bazı durumlarda, birlikte çalıştığımız kurumlara sitemizin daha iyi işlemesini sağlayabilmek amacıyla da, bizim adımıza bazı işlevlerin yerine getirilmesi için bilgilerinizi saklı tutabiliriz. Birlikte çalıştığımız bu kişi ve kurumlar, ödeme bilgileri haricindeki kişisel bilgilerinize erişebilirler, ancak hiçbir şekilde farklı bir amaç için kullanamazlar.

 

 

Bununla birlikte, tüm EnbiPharma üyeleri, bizden ve / veya işbirliği yaptığımız herhangi bir üçüncü kişi ya da kurumlardan pazarlama amacıyla yapılan her türlü iletişim aracını reddetme seçeneğine sahiptirler.

 

 

 

BİLGİ GÜVENLİĞİ

 

Bilgilerinizin güvenliğini korumak bizim en önemli önceliğimizdir. Alışverişlerinizi tamamlarken, ödeme işleminizde, işlem bilgilerinizi en yüksek düzeyde korumak için en son şifreleme teknolojisini kullanıyoruz. Bu sistem, bilgilerinizi üçüncü tarafların müdahalelerinden korumak için bir önlem olarak kullanılır. Ne yazık ki, biliyorsunuz ki, internet üzerinden hiçbir veri aktarımı tamamen güvenli değildir.

 

 

www.enbipharma.com olarak, üçüncü bir kişi ya da kurum tarafından firmamız satın alınırsa, ya da herhangi başka bir kurum ya da kişi ile şirket birleşmesi gerçekleşirse, bu gibi durumlarda, kullanıcılar ve üyeler tarafından sağlanan bilgileri devredebiliriz. ENBI Tekstil Sağlık Kozmetik Ticaret, iflas eder, yeniden yapılandırılır, her türlü alacağı tahsis edilirse, bu gibi ihtimaller dahilinde, bilgileriniz kontrol edilemeyebilir.

 

 

 

GİZLİLİK POLİTİKASI DEĞİŞİKLİKLERİ

 

www.enbipharma.com, kendi takdirine bağlı olarak, iş bu Gizlilik Politikasını istediği zaman değiştirebilir. Bu tür değişikliklerden sonra herhangi bir zamanda web sitemize eriştiğiniz an, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. İş bu Gizlilik Politikası 10 Haziran 2017 tarihi itibariyle değiştirilmiştir.

 

 

 

ULUSLARARASI KULLANICILARIN DİKKATİNE

 

www.enbipharma.com sitesi Türkiye'de barındırılmaktadır. Web sitemiz, Türkiye kanunlarına göre, kişisel veri toplama, kullanma ve açıklama ile ilgili politikaları kabul etmektedir. Başka bir yerden erişiminiz var ise, unutmamalısınız ki, kişisel veri ve bilgilerinizi Türkiye'ye aktarıyorsunuz ve bunu kabul etmiş oluyorsunuz.

 

 

ENBIPHARMA

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR