Hairforte Sprey (Erkek) + Xpecia (Erkek) + Isırgan Otlu ve Vitaminli Şampuan
Hairforte Sprey (Erkek) + Xpecia (Erkek) + Isırgan Otlu ve Vitaminli Şampuan
Hairforte Sprey (Erkek) + Xpecia (Erkek) + Isırgan Otlu ve Vitaminli Şampuan

Hairforte Sprey (Erkek) + Xpecia (Erkek) + Isırgan Otlu ve Vitaminli Şampuan (99003EP)

Marka : EnbiPharma
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : $48.77(KDV Dahil)
İndirimli : $41.43(KDV Dahil)

PLEASE CLICK HERE, FOR INFORMATION IN ENGLISH.  

 

 

(Bu ürünleri Eczanelerden ve sitemizden satın alabilirsiniz.)  

(Türkiye içi teslimatlarda kargo bedava)  

WhatsApp : +90 533 508 82 33

 

 

ERKEKLER İÇİN SAÇ DÖKÜLMESİ ÜRÜNLERİ

Saç dökülmesi ile olan mücadelenizde ihtiyacınız olan her şey, bu pakette : 

Isırgan Otlu & Vitaminli Şampuan, Hairforte Erkek Sprey ve Xpecia Erkek Tablet...

 

 

 

 

 

 

 

Bilinmelidir ki, saç dökülmesi tedavilerinde tek başına şampuanlar ya da losyonlar yeterli değildir. Şampuan kullanımı sadece tedaviye destek sağlar. Ciddi saç dökülmesi ve seyrelmesi sorunu yaşayan kişilerin, öncelikle multivitamin şeklindeki saç dökülmesini engelleyici ve yeni saç çıkmasını teşvik edici gıda takviyeleri tabletler kullanması ve de saçların seyreldiği bölgelere dökülme karşıtı spreyler kullanması tavsiye edilir. Gıda takviyelerinde de, etken maddeler ve vitaminler her zaman tavsiye edilen dozlarda olmalıdır. Bu gıda takviyeleri ilaç değildir ve de hem saç hem de vücut sağlığımız için ihtiyacını duyduğumuz vitaminleri, besin maddelerini, mineralleri, otları, amino asitleri veya proteinleri içerirler. 

 

 

 

Saçlarımızı aslında vücudumuzun içinden besleriz, dışardan lokal bölgesel uyguladığımız işlemler sadece tedaviye destek amaçlıdır. Düzenli gıda takviyesi kullanmak ve bu süreçte de doğru sprey ve şampuanlarla desteklemek gerekir. İşte bu tedavinin destekleyicisi de şampuanlar ve spreylerdir. Bu süreçte doğru şampuan seçmek önemlidir. Saç dökülmesi ile mücadelede sadece şampuan ya da sadece spreylere yönelmek yerine, tam bir tedavi ve bakım imkanı sunan gıda takviyesi - sprey - şampuan setleri kullanmak çok daha hızlı ve etkili sonuç almanızı sağlayacaktır. 

 

 

 

 

Hairforte Sprey Erkek 60 ml

Saç dökülmesi tedavisi için geliştirilen procapil 2007 yılında etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış ve saç dökülmesinde farklı bir çözüm ortaya koymuştur. Procapil minoxidil gibi saç kökünü uyararak minoxidile benzer etki gösterirken,bölgesel olarak DHT' oluşumunu engeller ve kökü DHT nin hasarından koruyacak bariyer oluşturur.Bu sayede tüyleşmiş saçların kalitesini artırırken dökülmeyide engeller.Ek bir ürüne ihtiyaç duymadan başarıyla kullanılır. Hairforte Sprey içeriği oluşturulurken ana aktif madde procapil yanı sıra tamamı bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış bilimsel be bitkisel aktifler kullanılmıştır.

Procapil adlı maddenin üreticisi Fransız Sederma Pharma firması kadınlarda % 2, erkeklerde % 3 oranında önermektedir ve tüm dünyada bu şekilde kullanılmaktadır. 

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN : HAIRFORTE SPREY ERKEK

 

Xpecia Tablet Erkek 60 Tablet

Saç dökülmesi problemi yaşayan erkeklerin ihtiyacı olan tüm etken maddeleri tavsiye edilen dozlarda içerir. 

Eksiği daha kısa sürede tamamlamak için ilk 1-3 ay günde iki tablet sonraki dönemde günde bir tablet almak yeterlidir. Kadın tipi dökülmelerde 6 ay kullanılması önerilirken erkek tipi dökülmelerde daha doktorun önerdiği süre kadar kullanılmalıdır. Tabletler yemek arasında yada yemekten sonra alınması önerilir. İki tablet aynı anda alınabileceği gibi sabah akşam şeklinde de alınması da uygun olur.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN : XPECIA ERKEK

Moos Isırgan Otlu & Vitaminli Şampuan pH 5.5 200 Ml

 

Formülümüzdeki yeni nesil bitkisel bileşik Panax ginseng, arginine, tyrosine, arctium majus root extract, soya proteini, zinc gluconate, niacinamide, calcium pantothenate, ornithine, citrulline, glucosamine, biotin gibi saç bakımında, beslenmesinde, uzamasında ve dökülmelere karşı etkinlikte bilinen özel bir bileşimdir. Vücudun ihtiyacı olan bir çok amino asidi, mineral ve vitaminleri içeren bu kompleks saç kaybı mücadelesinde hücre yapımı ile saçlı derideki hücrelerin hızla çoğalmasına yardımcı olur. Bileşendeki biotin saç kalitesinin arttırılması ve uzaması (%30 civarlarında) konusunda ilmi çalışmalarda öne çıkmaktadır.

Isırgan otu: Saç derisindeki zayıflamış saçların canlanıp çoğalmasına yardımcı olur. Saçları besler kuvvetlendirir ve canlı bir görünüme kavuşturur. Saç gelişimini hızlandırır, yoğunluk kazandırır. 

At kestanesi özü:
 Kılcal damarlardaki kan dolaşımının düzenlenip bileşenlerin cilt yolu ile kana karışmasını sağlar. Saç diplerinin trichogen komplesi, ısırgan otu, vitaminler, çay ağacı yağı gibi aktiflerle beslenmesini sağlar.

Çay ağacı yağı:
 Saç derisinin dış etkenlerden zarar görmesini önler. Bakterilerden temizlenmesi ve kepek oluşumunu engellemesi bakımından en çok tercih edilen bitkisel üründür.

Formülünde 12 Ayrı vitamin A, B2, B3, B5, B8, C, B9, E, F, H, K, PABA Vitaminleri bulunmaktadır.

Dökülme problemlerinde en çok başvurulan bu bileşikler saç hücrelerinin canlanmasında, saç diplerinin zararlılardan arındırılıp, sağlıklı saç derisinin sağlanmasında, saçların yenilenip kayıpların en aza indirilmesinde ve genel saç temizliğinde önerilebilir. Ürünün pH’ı cilde uyumlu olup 5.5'tir. Boya ve paraben içermez. Non Alargendir. Düzenli kullanımı çok önemlidir.

Kullanım Şekli : Islak saça uygulayınız. İlk yıkama için bir miktar şampuanla saçınızı köpürtüp durulayınız. İkinci yıkamada saç diplerine hafifçe masaj yaparak köpürtünüz ve durulamadan önce 2-3 dakika kadar bekletiniz. Bu süre içerisinde aktif maddeler ve vitaminler saç derinize nüfuz edecektir. Daha sonra saçınızı ılık ve bol su ile durulayınız. Gözlerle temastan kaçınınız. Haricen kullanılır. Beklenmeyen durumlarda doktorunuza başvurunuz. Küçük çocuklardan uzak tutunuz.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN : ISIRGAN OTLU VİTAMİNLİ ŞAMPUAN

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Fırsat Ürünleri