(4 ADET) HAIRFORTE SPREY ERKEK & (4 ADET) XPECIA TABLET ERKEK
(4 ADET) HAIRFORTE SPREY ERKEK & (4 ADET) XPECIA TABLET ERKEK

(4 ADET) HAIRFORTE SPREY ERKEK & (4 ADET) XPECIA TABLET ERKEK (99010EP)

İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : $132.00(KDV Dahil)
İndirimli : $110.78(KDV Dahil)

(Bu ürünleri Eczanelerden ve Enbi Pharma'dan satın alabilirsiniz.)

Türkiye içi gönderimlerde kargo ücretsizdir. Yurtdışına siparişleriniz DHL Express ve ASE Kargo ile gönderilmektedir.

 

Yeni yıl öncesinde, Xpecia Tablet Erkek 4'lü paketi ve de Hairforte Sprey Erkek 4'lü paketi kampanyalı fiyatıyla sizlere sunuyoruz.

 

 

WhatsApp : +90 533 508 82 33 

Hairforte Sprey Erkek 60 ml

Saç dökülmesi tedavisi için geliştirilen procapil 2007 yılında etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış ve saç dökülmesinde farklı bir çözüm ortaya koymuştur. Procapil minoxidil gibi saç kökünü uyararak minoxidile benzer etki gösterirken,bölgesel olarak DHT' oluşumunu engeller ve kökü DHT nin hasarından koruyacak bariyer oluşturur.Bu sayede tüyleşmiş saçların kalitesini artırırken dökülmeyide engeller.Ek bir ürüne ihtiyaç duymadan başarıyla kullanılır. Hairforte Sprey içeriği oluşturulurken ana aktif madde procapil yanı sıra tamamı bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış bilimsel be bitkisel aktifler kullanılmıştır.

Procapil adlı maddenin üreticisi Fransız Sederma Pharma firması kadınlarda % 2, erkeklerde % 3 oranında önermektedir ve tüm dünyada bu şekilde kullanılmaktadır. 

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN : HAIRFORTE SPREY ERKEK

 

Xpecia Tablet Erkek 60 Tablet

Saç dökülmesi problemi yaşayan erkeklerin ihtiyacı olan tüm etken maddeleri tavsiye edilen dozlarda içerir. 

Eksiği daha kısa sürede tamamlamak için ilk 1-3 ay günde iki tablet sonraki dönemde günde bir tablet almak yeterlidir. Kadın tipi dökülmelerde 6 ay kullanılması önerilirken erkek tipi dökülmelerde daha doktorun önerdiği süre kadar kullanılmalıdır. Tabletler yemek arasında yada yemekten sonra alınması önerilir. İki tablet aynı anda alınabileceği gibi sabah akşam şeklinde de alınması da uygun olur.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN : XPECIA ERKEK

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Fırsat Ürünleri