Biz ENBI olarak, üniversite yıllarından beri birbirlerini tanıyan 3 eski arkadaş ve başarılı genç kadın girişimcileriz :

 

İlk kurucumuz, sağlık ve ilaç sektöründe uzun yıllar yöneticilik yapmış, tecrübe kazanmış, başarılar elde etmiş ve de dermokozmetik sektörünü oldukça iyi tanıyan tutkulu bir girişimcidir.

 

İkinci kurucumuz, 8 yıldır enerji sektöründe strateji ve iş geliştirme konularında uzmanlaşmıştır ve tatlı bir kız annesidir.

 

Son kurucumuz ise mali müşavir, CBA (Chartered public  accountant) sertifikalıdır ve üç çocuk annesidir.

 

Üniversite yıllarından sonra yolumuz tekrar Paris'te kesişti " Asalet, şıklık, güzellik ilhamı, aynı zamanda moda, kozmetik, sağlık dünyasının kalbi.."

 

Paris'te, yaşam projemize başladık: Vücut, sağlık ve  güzellik bakımı.

 

Sloganımız  “Healty is the New Chic" yani "Yeni şıklık sağlıklı olmak"’tır ... Çünkü bedenimizin birçok toksine, zararlı faktörlere, çevre kirliliğine, strese maruz kaldığını bildiğimiz için, doğanın vücudumuzu tedavi etmede en iyi malzemeleri sunma kapasitesine inanıyoruz . Bedenlerimiz bizim sorumluluğumuzdur ve dünyanın vücudumuz için gerekli olan doğal kaynaklara sahip olduğuna inanıyoruz.

 

EnbiPharma olarak bizler kendimizi müşterilerimizin birer yansıması olarak görüyoruz ...ve sizin en sağlıklı en güzel yansımanız olarak...

 

Bu nedenle müşterilerimize  en doğal,  GDO içermeyen, yüksek kaliteli, dermatolojik olarak kanıtlanmış saç ve cilt bakım ürünlerini sunmaktayız.

 

 

Bizi seçtiğiniz için teşekkürler ...

 

Doğal kalın, sağlıklı kalın ...

 

 

EnbiPharma Ekibi

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR