Moos Intim Likid Jel
Moos Intim Likid Jel
Moos Intim Likid Jel

Moos Intim Likid Jel (00231M)

Marka : MOOS

(Bu ürünü Türkiye'deki tüm eczanelerde de bulabilirsiniz.)  

 

MOOS pH 4.2 İNTİM LİKİD 200 ML.

(SLS, SLES, PARABEN, TUZ, SÜLFAT, SİLİKON, SABUN, ALKALİ VE BOYAR MADDE İLE ALERJEN KORUYUCULAR MIT, CIT VE PHENOXYETHANOL İÇERMEZ!)

ÜSTÜN FORMÜL / TUZSUZ LİKİD

GENİTAL HİJYEN ÖNEMLİDİR!

  • DOĞAL GENİTAL BÖLGE FLORASINI BOZMADAN TEMİZLER, DEODORİZE EDER
  • KADINLARIN ÖZEL GÜNLERİNDE HİJYEN SAĞLAR.
  • KÖTÜ KOKULARI GİDERİR, HOŞ KOKU VERİR.
  • PAPATYA ÖZÜ, ALLANTOIN VE BISABOLOL HASSAS CİLDİ YUMUŞATIR VE KORUR.

 

MOOS pH 4.2 İNTİM LİKİD 200 ML.

(SLS, SLES, PARABEN, TUZ, SÜLFAT, SİLİKON, SABUN, ALKALİ VE BOYAR MADDE İLE ALERJEN KORUYUCULAR MIT, CIT VE PHENOXYETHANOL İÇERMEZ!)

ÜSTÜN FORMÜL / TUZSUZ LİKİD

GENİTAL HİJYEN ÖNEMLİDİR!

  • DOĞAL GENİTAL BÖLGE FLORASINI BOZMADAN TEMİZLENMESİNİ SAĞLAR.
  • KADINLARIN ÖZEL GÜNLERİNDE HİJYEN SAĞLAR.
  • KÖTÜ KOKULARI GİDERİR, HOŞ KOKU VERİR.
  • PAPATYA ÖZÜ, ALLANTOIN VE BISABOLOL HASSAS CİLDİ YUMUŞATIR VE KORUR.

Kadınlarda hassas bölgenin asidik pH dengesi, zararlı organizmalara karşı koruyucu ve engelleyici bir rol oynar. Bu sebeple ürünün pH değerinin 4.2 olması sayesinde doğal genital bölge florasını bozmadan temizler ve deodorize eder. Allantoin, bisabolol ve doğal papatya özü ile hassas cildi yumuşatır ve korur. İçeriğindeki Chlorhexidine Digluconate maddesinin üstün koruma özelliği vardır. Bu madde biyolojik sıvı bulunan ortamlarda bile etkinliğini sürdürür. Gerekli durumlarda cinsel ilişki öncesi ve sonrası ile havuz öncesi ve sonrası kullanımı tavsiye edilir. Duş jeli olarak kullanılabilir ve koltuk altı kokusunu gidermeye de yardımcı olur.

Dikkat! Haricen Kullanılır!

 

MOOS İNTİM LİKİD (200 ml)

 

Moos intim likid içerisinde papatya özü, bisabolol, allantoin ve chlorhexidine digluconate içerir. Haricen vajinal temizlikte kullanılır.  Erkekler ve kadınların kullanabileceği bu temizleyici jel, aynı zamanda kadınların özel günlerinde hijyeni sağlar ve oluşabilecek kokuları önlemek için önerilir. Papatya, bisabolol, allantoin gibi maddeler genital bölgelere yumuşaklık ve esneklik verebilir. Sabun, boya, alkali ve paraben içermez. pH’ı vajinal bölge dokusuna göre olup, pH 4.2’dir.

 

PAPATYA

Alman papatyası iltihap sökücü, spazm giderici, yorgunluk ve ağrı giderici olarak da kullanılır. Anti-enflamutuar etkisiyle enfeksiyonlara yol açan toksinleri öldürür. Tedavi dozunda papatya içeren sabunlar ve losyonlar cildi bu özelliği ile derinlemesine temizler. Dezenfektan etkisi ile makyaj temizliğinde kullanılabilir. Cildin temizler ve nemlendirir.

 

Bakteri ve mantar gibi biyolojik faktörlere bağlı oluşan enfeksiyonların ilerlemesine izin vermeyen antiseptik ve antibiyotik özelliklere sahiptir. Mevcut oluşmuş enfeksiyonları ortadan kaldırırlar. Genital bölge temizleme konusunda uygundur. Cildi  enfeksiyonlardan ve hasardan korur.

 

Alman papatyasının en çok kullanıldığı alanlardan biri cilt ve saç sağlığıdır. Dermo-kozmetik alanında özellikle cilt sorunlarının tedavilerine yardımcı olarak sıkça kullanılır. Cilt sorunlarının tedavisinde harici olarak kullanılır ve şifa niteliğinde bir bitkidir.

Alman papatyası özellikle içeriğindeki Azülen miktarı ile diğer papatyalardan ayrışır. Azulen maddesi anti-enflautuar etkisiyle deri iltihaplarının tedavisinde çok etkilidir ve böylelikle cilt sağlığını da korumaya katkıda bulunur. Ciltte daha önce oluşmuş yara izlerinin iyileşmesine yardımcı olur.  İçeriğindeki bisabolol sayesinde cilt iyileştirici olarak kullanır, hassas ciltlerin bakımı için uygundur.  Cildi yeniden yapılandırma özelliği ile cilt lekelerine karşı etkilidir.  Bu özelliği ile kozmetik dünyasında çok popüler bir bitkidir. Ciltteki ve yüzdeki lekeleri ve noktaları azalttır, yaraları, kesikleri ve çürükleri enfekte olmaktan korurlar. 

 

KULLANIM ŞEKLİ

Likid jeli ılık suyla avucunuzda köpürtünüz. Genital bölgeyi yumuşakça temizleyip, bol su ile durulayınız. Günde iki kez sabah ve aksam olmak üzere ya da doktorunuzun tavsiye edeceği sıklıkta kullanınız. Sadece dış genital bölgeye uygulanır. Haricen kullanılır. Beklenmeyen durumlarda doktorunuza başvurunuz. Küçük çocuklardan uzak tutunuz.


Benzer Ürünler
Fırsat Ürünleri
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR