İPTAL / İADE POLİTİKAMIZ

 

Tüm ürünlerimiz orjinal ürünler olup, tedarikçi firmalarımızın da garantisi ile sizlere ulaştırılmaktadır. Hedefimiz, tüm müşterilerimizin ürünlerimizden ve hizmetimizden her zaman memnun kalmasıdır. Bununla birlikte, eğer ki müşterimiz siparişinden memnun kalmazsa bile, her zaman sizin şikayetlerinizi dinlemek, sorunları çözebilmek ve de size her konuda yardımcı olabilmek için en iyi hizmeti vermeye çalıştığımızı da bilmenizi isteriz.

 

Öncelikle, siparişinizi kargo görevlisinden teslim alırken lütfen kargo paketinizi kontrol ediniz. Eğer ki, zarar görmüş, hasara uğramış ya da yanlış gelen bir sipariş olursa lütfen kargo görevlisi ile birlikte o an hemen bir rapor düzenleyiniz. Bu raporun bir nüshası sizde kalmalıdır. Ürünü yine aynı kargo görevlisi ile birlikte iade edebilirsiniz. Hazırlanan rapor ile de sizden iade kargo ücreti alınmayacaktır ve de para iade işlemi de daha hızlı şekilde gerçekleşecektir. Eğer ki, teslimat sırasında sadece kargo kolisi ya da paketi hasar görmüş ise ancak ürünler zarar görmemişse, ürünleri rahatlıkla kabul edebilir ve kullanabilirsiniz.

 

Eğer teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde, herhangi bir sebep olmaksızın ürünlerle ilgili bir memnuniyetsizlik yaşarsanız, ürünü değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz, ancak bu ve benzeri durumlarda iade kargo bedeli sizin tarafınızdan ödenmektedir.

 

Lütfen, bize [email protected] adresimize yazarak ulaşın ve iade ya da değişim yapacağınız ürünü orjinal paketi ile de saklayın. Müşteri temsilcimiz sizinle en kısa süre içinde iletişime geçecektir ve de sizi tüm süreç ile ilgili bilgilendirecektir.

 

Ürünü bize iade ederken ya da değişim için gönderirken, lütfen tüm ekipmanları (aksesuarları) ve faturaları ile paketlediğinizden emin olunuz. İade ya da değişim talebinizin kabul edilebilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

 

Para iadeleri, iade edilen ürün firmamız tarafından teslim alındıktan sonra 2 ile 14 iş günü içinde gerçekleştirilir. İade işlemi, sizin ürünü alırken yapmış olduğunuz ödeme şekli ile aynı şekilde gerçekleştirilir.

 

Lütfen dikkat ediniz;

 

  • Bazı ürünler hijyen koşullarından dolayı iade edilemez ya da değiştirilemez.
  • Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, kendi orjinal paketlerinde olmalıdır ve de kesinlikle kullanılmamış olmalıdırlar.
  • Cilt ile direk teması olan ürünler (iç çamaşırı, mayo-bikini, kulaklık, ...vb.) kesinlikle değiştirilemez ve iade edilemezler.

 

  ENBIPHARMA

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR