Isırgan Otlu Sabun
Isırgan Otlu Sabun

Moos Isırgan Otlu Sabun (00221M)

Marka : MOOS
İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : $6.58(KDV Dahil)
İndirimli : $5.50(KDV Dahil)

 (Bu ürünü Türkiye'deki tüm eczanelerde de bulabilirsiniz.) 

 

MOOS ISIRGAN OTLU SABUN (100 gr) 

Isırgan otu vitamin ve mineraller ile zengin bir bitkidir. Anti-bakteriyel özelliği ile cilt tahrişlerini ve yaralarını iyileştirir.  

 

MOOS ISIRGAN OTLU SABUN (100 gr)

 

İçeriğinde doğal ısırgan otu bulunur. Isırgan otu vitamin ve mineraller ile zengin bir bitkidir. Genel cilt temizleyici olarak kullanılabilir. Güçlü bir anti- bakteriyel ve iltihap kurutucudur.  Hayvansal yağ ve boya içermez. Alerjik cilt tipleri için uygundur.

 

 

ISIRGAN OTLU SABUN

 

Isırgan otu tüm cilt hastalıklarının tedavilerinde en etkin doğal yöntemlerdendir.

İçerisinde ısırgan otu bileşeni bulunan sabun ve kremler yine cilt hastalıklarının tedavisinde yardımcı olarak tavsiye edilir. Isırgan otunun içeresinde bulunan besleyici yağlar, sivilce ve akne gibi  cilt problemlerini gidermek için faydalıdır. Leke giderici özelliği olan bu yağlar daha önce oluşmuş akne ve yara izlerinin tedavisinde yardımcı olur.

Özellikle ergenlik döneminde oluşmuş akne ve sivilcelerin tedavisinde kullanılan mucizevi bir bitkidir. Sivilce ve siyah noktadan dolayı bozulmuş ciltlerin onarılmasında etkin rol oynar. Isırgan otu siyah nokta ve sivilce oluşumuna sebebiyet veren cilt tabakasının yağ dengesini düzenler.  Isırgan otu içeresinde bulunan vitamin ve özler ile cildi besler ve onarır.  Yağ dengesine düzenleyerek ve cildi besleyerek ciltte siyah nokta ve akne oluşumunu engeller.

Isırgan otunun anti-bakteriyel ve iltihap kurutucu özelliği ile egzama, zona ve virütik yollarla oluşan uçuk gibi hastalıkların iyileştirilmesine yardımcı olur.  Anti-Enflamatuar özelliği ile bu tür hastalıkların ve yaraların oluşumunu engeller.  İltihaplı çıkan çıban, uçuk gibi ağrılı ve görüntü olarak rahatsızlık veren bu hastalıkların iyileştirilmesinde önemli bir rol oynar. İltihabı kurutarak tedavi edici özelliği bulunmaktadır.

Isırgan otu içerisinde bulunan zengin yağ ve vitaminler ile cildi besler, kırışıklık ve sarkmaları önleyici bir etkiye sahiptir. Gözaltında oluşan morluk ve torbaları gidermeye yardımcı olur.  Cilt kanserine karşı cildi koruduğu, direnci arttığı bilinen diğer özelliklerindendir. Cilt lekelerini giderme hususunda da  etkilidir.

 

 

KULLANIM ŞEKLİ:

 

Günde iki kez sabah ve akşam olmak üzere veya doktorun tavsiye ettiği sıklıkta kullanılır.   Sabunu köpürterek ve bir süre bekletip bol su ile durulanır. Haricen kullanılır. Beklenmeyen durumlarda doktorunuza başvurunuz. Küçük çocuklardan uzak tutunuz.

 


Benzer Ürünler
Fırsat Ürünleri