Isırgan Otlu Şampuan (YENİLENMİŞ FORMÜL)
Isırgan Otlu Şampuan (YENİLENMİŞ FORMÜL)
Isırgan Otlu Şampuan (YENİLENMİŞ FORMÜL)
Isırgan Otlu Şampuan (YENİLENMİŞ FORMÜL)

Moos Saç Dökülmesi Karşıtı Isırgan Otlu Şampuan 200 ml. (YENİLENMİŞ FORMÜL) (TUZSUZ VE SÜLFATSIZ) (00115M)

Marka : MOOS
İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : $16.13(KDV Dahil)
İndirimli : $12.78(KDV Dahil)

(Bu ürünü Türkiye'deki tüm eczanelerde de bulabilirsiniz.)  

Moos Isırgan Otlu & Vitaminli Şampuan (200 ml)

(SLS, SLES, PARABEN, TUZ, SÜLFAT, SİLİKON, SABUN, ALKALİ VE BOYAR MADDE İLE ALERJEN KORUYUCULAR MIT, CIT VE PHENOXYETHANOL İÇERMEZ!)

ÜSTÜN FORMÜL / TUZSUZ ŞAMPUAN

    • SAÇ KÖKLERİNİ KORUR VE BESLER
    • SAÇLARA CANLILIK VE PARLAKLIK VERİR
    • SAÇ DERİSİNDEKİ HÜCRE ÇOĞALMASINA YARDIMCI OLUR

 

Moos Isırgan Otlu & Vitaminli Şampuan (200 ml, pH 5.5)

 

Formülündeki çok gelişmiş özel bir teknikle Fransa'da elde edilen ısırgan otu özü ve bitki içeriğindeki A, C, B2, B5, B9 ve K vitaminleri sayesinde saça derinlemesine etki edip saçı korur, besler, kuvvetlendirir ve saçları parlatır. Saçların yenilenmesini, canlanmasını ve uzamasını sağlar. Saç derisindeki hasarlı hücrelerin canlanıp çoğalmasına yardımcı olur ve saç derisindeki yağ dengesini düzenler. Avrupa Karaçam Ağacı ekstresi ile Yeşil Çay bileşimi ise kök hücreleri aktive ederken bağ dokuların temel hücresi fibroblastları canlandırır. Diğer taraftan vatanı güney ve orta Afrika olan salkım söğüt özü ve bu bitkinin içeriğinde doğal olarak bulunan salisilik asit sayesinde kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur ve saç derisindeki zararlılara karşı etki gösterir. Dolayısıyla kepeklenme, yağlanma veya diğer sebeplere bağlı saç dökülmelerine karşı direk etki eder. Yıpranmış, zarar görmüş, kırılan saçlarda saç gelişimini hızlandırıcı ve canlandırıcı olarak tavsiye edilir. pH değerinin 5.5 olması sayesinde saç derisinin asit örtüsünü ve dolayısıyla sağlığını korur. 

 

İçeriğindeki etken maddeler sayesinde saç bakımında, beslenmesinde, uzamasında aynı zamanda saç dökülmelerine karşı kullanılılır. Vücudun ihtiyacı olan bir çok amino asidi, mineral ve vitaminleri içeren bu kompleks saç kaybı mücadelesinde hücre yapımı ile saçlı derideki hücrelerin hızla çoğalmasına yardımcı olur. Bileşendeki biotin saç kalitesinin arttırılması ve uzaması (%30 civarlarında) konusunda etkin olduğu bilinmektedir.

 

ISIRGAN OTU

Saç derisindeki zayıflamış saçların canlanıp çoğalmasına yardımcı olur. Saçları besler kuvvetlendirir ve canlı bir görünüme kavuşturur. Saç gelişimini hızlandırır, yoğunluk kazandırır.

 

  

Formülünde 12 Ayrı vitamin A, B2, B3, B5, B8, C, B9, E, F, H, K, PABA Vitaminleri bulunmaktadır.

 

Dökülme problemlerinde en çok başvurulan bu bileşikler saç hücrelerinin canlanmasında, saç diplerinin zararlılardan arındırılıp, sağlıklı saç derisinin sağlanmasında, saçların yenilenip kayıpların en aza indirilmesinde ve genel saç temizliğinde önerilebilir. Ürünün pH’ı cilde uyumlu olup 5.5'tir. Boya ve paraben içermez. Non Alargendir. Düzenli kullanımı çok önemlidir.

 

KULLANIM ŞEKLI

 

Islak saça uygulayınız. İlk yıkama için bir miktar şampuanla saçınızı köpürtüp durulayınız. İkinci yıkamada saç diplerine hafifçe masaj yaparak köpürtünüz ve durulamadan önce 2-3 dakika kadar bekletiniz. Bu süre içerisinde aktif maddeler ve vitaminler saç derinize nüfuz edecektir. Daha sonra saçınızı ılık ve bol su ile durulayınız. Gözlerle temastan kaçınınız. Haricen kullanılır. Beklenmeyen durumlarda doktorunuza başvurunuz. Küçük çocuklardan uzak tutunuz.

HAMİLE VE EMZİREN KADINLAR İÇİN KULLANIMI ÖNERİLMEZ. BU TİP DURUMLARDA LÜTFEN ÖNCELİKLE DOKTORUNUZA DANIŞINIZ. 

 

 

Benzer Ürünler
Fırsat Ürünleri