KULLANIM ŞARTLARI

 

GENEL

 

ENBI Tekstil Sağlık Kozmetik Ticaret'in sahibi olduğu ve işlettiği alışveriş sitemiz www.enbipharma.com hoşgeldiniz. Bu hüküm ve koşullar ENBI Tekstil Sağlık Kozmetik Ticaret tarafından işletilen ve yönetilen we sitelerimize aittir, aynı zamanda da yan kuruluşlarımızı, tüm birimlerimizi ve bağlı olduğumuz tüm kurumları bağlamaktadır. İş bu "Kullanım Şartları" hem alışveriş sitemizi ziyaret eden kullanıcılar için, hem de EnbiPharma için geçerlidir.

 

Alışveriş sitemize erişerek, Gizlilik Politikamız ile birlikte Kullanım Şartlarını da onaylamış ve kabul etmiş oluyorsunuz. Bu Kullanım Şartlarını kabul etmiyorsanız, o durumda sözkonusu alışveris sitesini kullanmamalısınız. EnbiPharma olarak, dilediğimizde, Kullanım Şartlarını değiştirme, ekleme veya kaldırma hakkına sahibiz. Yapılan her bir değişiklik, herhangi bir ek bildirime ihtiyaç duyulmaksızın ve bildirim yapılmaksızın, sitemiz üzerinde yayınlandığı anda geçerli olur. Sitemizi devamlı kullanmanız halinde de, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız.

 

Enbi Tekstil Sağlık Kozmetik Ticaret, tescilli tescilsiz olsun, www.enbipharma.com üzerindeki tüm bilgi, metin, grafik, yazılım, fotoğraf, video, görsel, müzik gibi içeriklerin tüm fikri mülkiyet haklarına sahiptir. Websitemizin tüm içeriği aynı zamanda, Türk Telif Hakları Yasası tarafından toplu bir çalışma olarak korunmaktadır. Tüm hakları saklıdır.

 

Bu koşullar ve sahip olunan hak ve lisanslar, sizin tarafınızdan devredilemez, ancak ve ancak EnbiPharma tarafından kısıtlama olmaksızın atanabilir.

 

www.enbipharma.com, kontrolü ve organik bağı olmayan başka web sitelerine de bağlantılar içerebilir. Bu sitelerle ilgili kurumumuzun hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu bağlantılar sadece kullanıcılarımıza bilgi ve kolaylık sağlamak amacıyla sunulmaktadır.

 

 

 

BİLGİ VE ÜRÜN BİLGİSİNİN DOĞRULUĞU

 

www.enbipharma.com sitesi üzerinde yayınlanan ve satışta olan her ürün ve markayı, güvenilir tedarikçilerle işbirliği içinde sizlere sunmaktadır. ENBİ Tekstil Sağlık Kozmetik Ticaret, bu marka ve ürünlerini Türkiye ve Uluslararası pazarda satma ve dağıtma hakkına sahiptir. Kurum olarak, tedarikçilerimizin ürünlerini doğru ve tam olarak tanıtmak ve sitemiz üzerinde güncellenmiş bilgiler ile sunmak için çaba gösteriyoruz. Bununla birlikte, www.enbipharma.com üzerinde yer alan ürün açıklama ve bilgilerinin eksiksiz ve hatasız olduğunu garanti edemeyiz. Sitemiz, ürün açıklamaları, fiyatlandırma, promosyonlar, teklifler ve kullanılabilirlik ile ilgili olabilecek yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içerebilir. EnbiPharma, web sitesindeki herhangi bir bilginin, önceden bildirimde bulunmaksızın (siparişinizi gönderdikten sonra dahil olmak üzere), hatalı bir bilgi olması durumunda, hataları ve ihlalleri düzeltme, bilgileri değiştirme veya güncelleme, siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

 

www.enbipharma.com sitesinde gösterilen fiyatlar son kullanıcıların bulunduğu yere bağlı olarak Türk Lirası, ABD Doları ve Euro para cinsindedir.

 

EnbiPharma, web sitesi üzerinde görüntülenen ürünlerle ilgili çeşitli kullanım koşulları ve tedavi bilgileri içerebilir. Bu tür bilgiler sadece kullanıcıyı bilgilendirme amacıyla olup, bir doktor ya da diğer sağlık uzmanlarının tavsiyelerininin yerini alması amaçlanmamıştır. Ayrıca, siz ve diğer kullanıcıların web sitemiz üzerinde yer alan yorum ve görüşleri de EnbiPharma'nın görüşlerini yansıtmadığını kabul etmiş bulunuyorsunuz.

 

 

 

KULLANICI BÜLTEN VE GÖNDERİ

 

www.enbipharma.com üzerinde belirli hizmetlerin ve de ilgili özelliklerin kullanılabilmesi üyelik kaydı gerektirebilir. Böyle bir hizmeti ve ilgili özellikleri kullanmak için "Üye Kaydı" işlemi yapmanız ve de size ait bilgileri en güncel ve doğru şekilde vermeyi kabul etmiş bulunuyorsunuz. Sitenin her bir kullanıcısı, yalnızca şifreleri ve de diğer hesap tanımlayıcılarını güvenli ve güvende tutmaktan sorumludur. Hesap sahibi, bu hesap ve şifre ile gerçekleşen tüm faaliyetlerden tamamen sorumludur. Ayrıca, her zaman bizi, şifrenizin ve hesabınızın izinsiz kullanımı hakkında bilgilendirmelisiniz. Web sitemiz, doğrudan veya dolaylı olarak, bu tür durumlardan kaynaklanan kayıp ve zararlardan sorumlu ve yükümlü değildir.

 

Kayıt işlemi sırasında, web sitemizden promosyon amacıyla gönderilen e-postaları almayı kabul etmiş olursunuz. Daha sonra böyle tanıtım amaçlı postaları almamayı da seçebilirsiniz.

 

 

 

WEBSİTESİNDEKİ İŞLEMLER HAKKINDA

 

EnbiPharma, alışveriş sitesinde yer alan herhangi bir talebi reddetme hakkını saklı tutar ve kendi insiyatifinde, kişi başına, hane başına ya da sipariş başına alınan miktarları sınırlayabilir ya da iptal edebilir. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabının, aynı kredi kartının ve / veya aynı faturalandırma ve / veya gönderim adresini kullanan siparişlerin verdiği siparişleri içerebilir.

 

EnbiPharma, bir değişiklik yaparsa ya da bir siparişi iptal ederse, siparişin iletildiği e-posta / fatura adresi / telefon numarası ile o ilgili kullanıcıyı bilgilendirecektir. Kurum kararı ile, bayilerden ya da distribütörlerden kaynaklanan, siparişlerin iletilmesi mümkün olmayan hallerde, siparişi sınırlandırma ve iptal etme hakkını saklı tutar. Satıcılar, bayiler, distribütörler, kendi ülkelerinde toptan alım ve satım ile ilgili konularda da bizimle iletişime geçebilirler.

 

 

 

KULLANICI GÖNDERİLERİ HAKKINDA

 

Web sitemize gönderdiğiniz ve / veya sunduğunuz, soru, inceleme, yorum ve öneriler (gönderimler) dahil olmak üzere bize sağladığınız herhangi bir içerik, kurumumuz mülkiyeti sayılır ve size iade edilmez. Kendi gönderilerinizden ve bunları yayınlamaktan ve yayınlamanın sonuçlarından sadece siz sorumlusunuzdur. Sahte bir e-posta adresi kullanamazsınız, kendinizden başka biri gibi davrandığınızda veya bizi yanıltacak başka yollarla gönderilerinizi bize iletemezsiniz. Gönderilerinizi kaldırabilir, düzenleyebiliriz, ancak bilmelisiniz ki bunu yapmakla yükümlü değiliz.

 

 

 

UYGULANACAK KANUN VE HUKUK DÜZENLEMELERİ

 

Bu "Kullanım Şartları", Türkiye'de yürürlükte olan yasalar tarafından yorumlanacak ve yönetilecektir.

 

Ek olarak, önceden bildirmeksizin, Kullanım Şartlarını feshedebilir, değiştirebilir, ya da bir kısmını iptal edebiliriz.

 

 

 

ENBIPHARMA

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR