Moos Genesis Saç Dökülmesi Karşıtı Serum (REDENSYL) 100 Ml.
Moos Genesis Saç Dökülmesi Karşıtı Serum (REDENSYL) 100 Ml.
Moos Genesis Saç Dökülmesi Karşıtı Serum (REDENSYL) 100 Ml.

Moos Genesis Saç Dökülmesi Karşıtı Serum (REDENSYL) 100 Ml. (MOOSGEN01)

Marka : MOOS
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : $57.18(KDV Dahil)
İndirimli : $37.17(KDV Dahil)

MOOS GENESIS SAÇ DÖKÜLMESİ KARŞITI SERUM 100 ML.

(REDENSYL İÇERİR)

- SAÇ KÖKLERİNİ KORUR VE BESLER

- SAÇLARA CANLILIK VE PARLAKLIK VERİR

- SAÇ KÖKLERİNİN BAKIMINI SAĞLAR

Moos Genesis Saç Dökülmesi Karşıtı Serum 100 Ml.

Formülünde bulunan Avrupa Karaçam Ağacı ve Yeşil Çay özleri ile Çinko bileşimi saç köklerini uyarır ve de canlandırır. Saçların daha güçlü ve kalın bir şekilde çıkmasına destek olur. Aynı zamanda, çok gelişmiş özel bir teknikle Fransa'da elde edilen ısırgan otu özü ve bitki içeriğindeki A, C, B2, B5, B9 ve K vitaminleri sayesinde ise saça derinlemesine etki edip saçı korur, besler, saç köklerini kuvvetlendirir ve saç tellerinin parlamasını sağlar. Saçların yenilenmesine, canlanmasına ve uzamasına destek olur. Saç derisinin bakımını sağlar ve saç derisindeki yağ dengesini düzenler.

Ayrıca vatanı güney ve orta Afrika olan salkım söğüt özü ve bu bitkinin içeriğinde doğal olarak bulunan salisilik asit sayesinde kepek oluşumunu önlemeye de yardımcı olur ve saç derisinde hijyen sağlayarak üst tabakasını korur. Dolayısıyla kepeklenmeye, yağlanmaya veya diğer sebeplere bağlı saç dökülmelerine karşı yardımcıdır. Yıpranmış, zarar görmüş, kırılan saçlarda saç gelişimini hızlandırıcı, onarıcı ve canlandırıcı olarak tavsiye edilir.

Kullanım Şekli:
En az 85 gün boyunca sabah ve akşam düzenli olarak kullanılır. Kuru ya da hafifçe nemlendirilmiş saçlı deri üzerine saç dökülmesi bulunan bölgeye 5 püskürtme uygulayın. Ürünü iyice yaymak için hafifçe parmak uçlarınızla (saç derisinde tahrişe neden olmamak için tırnaklar değdirilmemelidir) masaj yapın. Durulamayın. Ürün hoş bir koku içerir ve saç derisi tarafından kolaylıkla emilir. Yağlanma hissi vermez.


MOOS GENESIS SAÇ DÖKÜLMESİ KARŞITI SERUM erkekler için de kadınlar için de kullanıma uygundur. 85 günlük uygulama sonrası var olan durumu korumak için haftada 3 kez sabah ve akşam uygulama yapılması yeterli olacaktır. Saç kurutma işlemi uygulanacaksa banyo/duş sonrası saç kurutma makinesi kullanılmadan önce saçlar hafif nemliyken uygulama yapılması ve birkaç dakika bekledikten sonra saç kurutma işlemi yapılması tavsiye edilir. Saçlarınızda en iyi sonuca ulaşmak için saçı bakıma hazırlayan MOOS SAÇ DÖKÜLMESİ KARŞITI ISRGAN OTLU ŞAMPUAN ile yıkamanız önerilir.

Fırsat Ürünleri