Papatya Özlü Sabun
Papatya Özlü Sabun
Moos Papatya Özlü Sabun

Moos Papatya Özlü Sabun (00227M)

Marka : MOOS
İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : $6.58(KDV Dahil)
İndirimli : $5.50(KDV Dahil)

(Bu ürünü Türkiye'deki tüm eczanelerde de bulabilirsiniz.)  

MOOS PAPATYALI SABUN (100 gr)

 

İçeriğindeki doğal Alman papatyası ile cildi derinlemesine temizler, nemlendirir ve sağlıklı bir görünüm sağlar. Genel cilt temizliğinde kullanılır.

 

MOOS PAPATYALI SABUN (100 gr)

 

İçeriğinde doğal Alman papatyası (German Chamomile) bulunur. Genel cilt temizliğinde kullanılır. Papatya bitkisinin cilt ürünlerinde özellikle hassas ve alerjik ciltlerde yumuşatıcı ve rahatlatıcı etkileri bilinmektedir. Hayvansal yağ ve boya içermez. Alerjik cilt tipleri için uygundur.

 

PAPATYA

Alman papatyası iltihap sökücü, spazm giderici, yorgunluk ve ağrı giderici olarak da kullanılır. Anti-enflamutuar etkisiyle enfeksiyonlara yol açan toksinleri öldürür. Tedavi dozunda papatya içeren sabunlar ve losyonlar cildi bu özelliği ile derinlemesine temizler. Dezenfektan etkisi ile makyaj temizliğinde kullanılabilir. Cildin temizler ve nemlendirir.

 

Bakteri ve mantar gibi biyolojik faktörlere bağlı oluşan enfeksiyonların ilerlemesine izin vermeyen antiseptik ve antibiyotik özelliklere sahiptir. Mevcut oluşmuş enfeksiyonları ortadan kaldırırlar. Genital bölge temizleme konusunda uygundur. Cildi  enfeksiyonlardan ve hasardan korur.

 

Alman papatyasının en çok kullanıldığı alanlardan biri cilt ve saç sağlığıdır. Dermo-kozmetik alanında özellikle cilt sorunlarının tedavilerine yardımcı olarak sıkça kullanılır. Cilt sorunlarının tedavisinde harici olarak kullanılır ve şifa niteliğinde bir bitkidir.

Alman papatyası özellikle içeriğindeki Azülen miktarı ile diğer papatyalardan ayrışır. Azulen maddesi anti-enflautuar etkisiyle deri iltihaplarının tedavisinde çok etkilidir ve böylelikle cilt sağlığını da korumaya katkıda bulunur. Ciltte daha önce oluşmuş yara izlerinin iyileşmesine yardımcı olur.  İçeriğindeki bisabolol sayesinde cilt iyileştirici olarak kullanır, hassas ciltlerin bakımı için uygundur.  Cildi yeniden yapılandırma özelliği ile cilt lekelerine karşı etkilidir.  Bu özelliği ile kozmetik dünyasında çok popüler bir bitkidir. Ciltteki ve yüzdeki lekeleri ve noktaları azalttır, yaraları, kesikleri ve çürükleri enfekte olmaktan korurlar. 

 

KULLANIM ŞEKLİ:

Günde iki kez sabah ve akşam olmak üzere veya doktorun tavsiye ettiği sıklıkta kullanılır.   Sabunu köpürterek ve bir süre bekletip bol su ile durulanır. Haricen kullanılır. Beklenmeyen durumlarda doktorunuza başvurunuz. Küçük çocuklardan uzak tutunuz.

 

Benzer Ürünler
Fırsat Ürünleri