Saç Ekimi Sonrası Set (FUE ve FUT) Hairforte + Xpecia
Saç Ekimi Sonrası Set (FUE ve FUT) Hairforte + Xpecia

Saç Ekimi Sonrası Set (FUE ve FUT) Hairforte + Xpecia (99007EP)

Marka : EnbiPharma
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : $33.37(KDV Dahil)
İndirimli : $30.03(KDV Dahil)

Bu ürünleri Eczanelerden ya da Enbi Pharma'dan online olarak satın alabilirsiniz. 

  

Türkiye içi kargo gönderimleri ücretsiz olarak yapılır.

 

SAÇ EKİMİ SONRASI TEMİZLİK VE BAKIM :

 

Saç ekimi (FUE ya da FUT) sonrası kullanılabilecek en iyi ürünler 

 

Saç ekiminden sonra (FUE Operasyonu), birçok dermatolog ve / veya plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrah, kabukların iyileşmesine yardımcı olması, iyileşme sürecini hızlandırması ve de sağlıklı saç büyümesini sağlamak için Xpecia Tablet, Hairforte Sprey ve Alman Papatyası özlü şampuanı reçete eder ya da önerir.

 

WhatsApp : +90 533 508 82 33

SAÇ EKİMİ SONRASI TEMİZLİK VE BAKIM :

 

Saç ekimi (FUE ya da FUT) sonrası kullanılabilecek en iyi ürünler

 

Saç ekimi, vücudun diğer bölgelerindeki sağlıklı kıl foliküllerinin (köklerinin) saç, kaş, sakal, göğüs gibi, vücudun kel ya da boş kısmına taşınması olarak özetleyebileceğimiz cerrahi bir işlemdir. Bu prosedürde, dökülmeye karşı genetik olarak dirençli olan sağlıklı saç folikülleri, kel kafa derisine nakledilir.

 

Saç ekimi operasyonu yaptırdıktan sonra iyileşme süreci çok önemlidir. Küçük yaralara ve yeni ekilen saç köklerinin bakımına özenle dikkat etmelisiniz. Herhangi bir cerrahide olduğu gibi, saç ekimi sonrası da, belli miktarda yara izi ve kaşıntı olabilir. Cerrahınızın reçete ettiği merhem ve şampuanları uygulamanız gerekir.

 

 

Saç ekiminden sonra (FUE Operasyonu), birçok dermatolog ve / veya plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrah, kabukların iyileşmesine yardımcı olması, iyileşme sürecini hızlandırması ve de sağlıklı saç büyümesini sağlamak için Xpecia Tablet, Hairforte Sprey ve Alman Papatyası özlü şampuanı reçete eder ya da önerir.

 

 

ALMAN PAPATYASI ÖZLÜ ŞAMPUAN

 

Moos Papatya Özlü Günlük Şampuan, yüksek miktarda papatya özü ve gliserin içerir. Yumuşak bir şampuandır ve de günlük saç bakımı için idealdir. Bu şampuan, saçları ve kafa derisini nazikçe temizler.

 

Alman papatyası, cilt ve saç sağlığı için güçlü anti-inflamatuar, yatıştırıcı ve iyileştirici özelliklere sahiptir. Saçlarınızın ve saç derinizin karşılaştığı her çeşit tahriş durumunda yatıştırıcı etkiye sahiptir. Alman papatyası, nemlendirici ve yumuşatıcı özellikleriyle saçlı derideki nem seviyesini korur ve böylece saç ekimi sonrası döküntü ve kızarıklıkları hafifletir. Aynı zamanda yeni saçları da besler.

 

Alman papatya şampuanı, hem saç ekimi öncesinde hem de sonrasında kullanıma uygundur. Günlük sadece saç ekimi sonrasında değil de, saçlarınız iyice iyileştikten sonra da kullanmaya rahatlıkla devam edebilirsiniz.  

 

 

Papatya, iyileştirici özelliklere sahiptir. Bu çiçekler, bisabolol, bisabolol oksitler A ve B ve matriksinler, flavonoidler ve diğer terapötik maddeler gibi yağları içerir.

 

Papatya, yüzyıllardır bilinen ve faydalanılan özellikleri ile, rahatlatıcı bir uyku için, ateş, soğuk algınlığı, mide rahatsızlıkları tedavisi için ve bir anti-inflamatuar olarak kullanılır. Bazı bilimsel araştırmalar, papatyaların antiseptik, antispazmodik, antipiretik, antibakteriyel, antifungal ve anti-allerjenik etkinlik gibi terapötik etkinliklerini doğrulamıştır.

 

Son zamanlarda yapılan araştırmalar ayrıca, papatyanın spesifik anti-inflamatuar, anti-bakteriyel, kas gevşetici, antispazmodik, anti-allerjenik ve sedatif özelliklerini de göstermiştir.

 

Tüm bu faydalı sebeplerden dolayı, doğal ürünlerimizde papatya kullanıyoruz. Papatya özleri ürünlerimiz cildinizin her türlü tahrişini sakinleştirir, cildi nemlendirir, yumuşatır, saçlarınızı besler ve parlaklık katar.

 

Papatya, aynı zamanda güneş yanığının iyileşmesinde etkili olduğu bilinmektedir. Papatya özütü cildinizi nemli hale getirir ve daha genç bir görünüm kazandırır. Cildin onarılması, yenilenmesi ve güçlendirilmesi özellikleri vardır, cildi gençleştirir ve ferahlatır.

 

Papatya yağı saç için de faydalıdır: Saç rengini korur, parlaklık verir. Kepek oluşumunu önler. Saç derisini nemlendirir, her türlü tahrişi ve kaşıntıyı yatıştırır ve iyileştirir, saçları ve kafa derisini besler, kuru ve kırılgan saçlarda çok etkilidir.

  

Papatya yağı içerisindeki flavonoidler vücut için bir anti-oksidan görevi görür ve vücuda zarar verebilecek serbest radikallere karşı korunmaya yardımcı olur.

 

Papatya faydaları aynı zamanda egzama ve akne de dahil olmak üzere yatıştırıcı deri döküntüleri içerir. Minör yanıkların ve güneş yanığının hafifletilmesine yardımcı olabilir. Papatya ayrıca cilt iltihaplarını azaltır, iyileşmeyi hızlandırır ve bakteriyel enfeksiyonu önler. Papatya içerisindeki bisabolol, cilt iyileştirici özelliklerinden dolayı yüzyıllar boyunca kozmetikte kullanılmıştır. Papatya yağı, pürüzsüz ve sağlıklı cilt için günümüzde dermokozmetik ürünlerde kullanılmaktadır.

 

 

Yapay renklendirme veya paraben içermez.

 

Kullanım Talimatları: Islak saçlara uygulayın, saçları ve saç derisine hafifçe masaj yapın, aktif maddeleri ve vitaminler saç cildinize nüfuz edecek şekilde 3 dakika bekleyin. İyice durulayın. Göz temasından kaçının. Yalnızca harici kullanım içindir. Bir alerji oluşursa, doktorunuza başvurun. Çocuklardan uzak tutun.

 

 

HAIRFORTE SPRAY (PROCAPİL)

 

Procapil saç dökülmesini önlemek ve tedavi etmek için devrim niteliğinde, yeni ve doğal bir yoldur. Kökten saçları güçlendirerek ve saç dökülmesini önleyerek, saç folikülünün yaşlanma sürecine karşı savaşır, ve saç dökülmesi sorununa doğal bir çözüm getiririr. Procapil, saç dökülmesinin temel sebebi olan DHT tedavisinde anahtar rol oynar.

 

DHT, saç folliküllerinin daha uzun dinlenme sürelerine ve daha az büyüme sürelerine sahip olmalarına neden olur, çünkü önemli besinlerin dermal papilla hücrelerine ulaşmasını engeller. Dermal papilla hücreleri, yeni kıl foliküllerini oluşturmak için bölünür ve ayırt eder ve eğer bu önemli besleyicilerden yoksun bırakılırsa, sağlıklı kıllar sağlanamaz ve sonunda da saç kıllarında azalma görülür.

 

 

 

Klinik araştırmalara göre, procapil kullanımı 2 haftalık dönemlerde etkili sonuçlar ortaya koymuştur.

 

Procapil, uzun veya kısa vadeli yan etkileri olmayan saç büyümesi için mükemmel doğal bir üründür.

 

HAIRFORTE SPREYİMİZ, klinik olarak önerilen procapil dozajını içermektedir ve bu da, bu ürünü saç ekimi işleminden önce ve sonra da kullanılabilecek en iyi ürünlerden biri yapar. Hairforte Sprey, kalıtsal saç dökülmesine karşı geliştirilmiş olup procapil içerir.

 

 

Hairforte, saçı besleyen ve güçlendiren kırmızı kore ginsengi, polygonum multiflorum, chinese angelica özütü de içerir :   

- Saç ve saç derisini yumuşatır,

- Saç büyümesini destekler ve saç dökülmesini önler,

- Saç foliküllerini besleyerek yeni ve sağlıklı saç büyümesini ve uzamasını hızlandırır,

- Saçları güçlendirir,

- Parlak ve sağlıklı bir görünüm sağlar,

- UVB ışınlarından ve çevresel etkilerden korur.

 

 

Kullanımı :

-   Yalnızca harici kullanım içindir.

- Saç dökülmesi bölgesindeki saç derinize 1 ml sprey uygulayın, 3 ay boyunca günde iki kez (Sabah – Akşam).

- Gözlere püskürtmeyin, gözlerinizden uzak tutun.

- Saç derinizde alerji, kızarıklık veya tahriş olması durumunda lütfen losyonu kullanmayı bırakın ve doktorunuzla ve Enbi Pharma ile temasa geçin.

- Losyonu oda sıcaklığında tutun.

 

 

XPECIA TABLET

 

Sağlıklı bir saç büyümesi için gerekli vitamin ve mineralleri tavsiye edilen dozlarda içerir.

 

DHT'yi yani erkek tipi saç dökülmesinin ana nedenini bloke eder, engeller. Saç kalitesini geliştirir.

 

XPECIA Erkek tercih etme nedenleri şunlardır:

- Sağlıklı saç ve saç derisi için gerekli tüm vitamin ve mineralleri içerir.

- Erkek tipi saç dökülmesinin başlıca nedeni olan DHT'yi (dihidrotestosteron hormonu) bloke eder.

- Saç kalitesini artırır.

- Anagen fazını uzatır.

- Saç sağlıklı büyümesini sağlar.

- Kilo almaya neden olmaz.

 

Kullanımı :

 

- XPECIA Erkek tabletleri sadece oral (ağızdan) kullanım içindir.

- Optimum sonuçlar için, ilk 1-2 ayda, hasta bu tableti günde iki kez ve sonrasında günde bir kez almalıdır.

- Tedavi süresi ve dozajı, hastanın ihtiyaçlarına ve sorunun ciddiyetine göre ayarlanmalıdır.

 

 

 

XPECIA tablet, saç dökülmesini önlemek ve sağlıklı saç büyümesini teşvik etmek için gerekli bileşenler olan biotin, çinko, magnezyum, gingko biloba ve Keratin ile birlikte Saw Palmetto da içerir.

 

Saw Palmetto, Yerli Amerikalıların çeşitli saç, cilt ve sağlık sorunlarını tedavi etmek için yüzlerce yıldır kullandıkları çok yararlı bir bitkidir.

 

Saw palmetto saç dökülmesi ile mücadelede çok popüler bir doğal ilaç haline gelmiştir. Testosteronun DHT hormonuna dönüşmesini engeller. DHT, vücutta saç foliküllerini küçültmek suretiyle saç inceltilmesine katkıda bulunan doğal olarak oluşan bir hormondur. Saç dökülmesinin de ana nedenlerinden biri olarak kabul edilir.

 

 

Ayrıca Saw Palmetto, biotin ve provitamin B5 içeren SAWPOO şampuanımız saç dökülmesinden önce ve sonra saçlı deride kızarıklık, tahriş, hafif lekelerin iyileşmesine yardımcı olan ve yeni gelen saçları besleyen iyi bir tercih olabilir.

 

 

Saç ekimi öncesinde ve sonrasında, Alman Papatyası, Saw Palmetto, Biotin, Panax Ginseng, Ginkgo biloba ve Procapil içeren sprey, şampuan ve gıda takviyelerini kullanarak saç ekiminin başarısını artırabilirsiniz ve saçlarınızı daha uzun süre koruyabilirsiniz.

Benzer Ürünler
Fırsat Ürünleri