Wuti Kaş Kirpik Serumu
Wuti Kaş Kirpik Serumu

Wuti Kaş Kirpik Serumu (WUTIKKS)

Marka : WUTI
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : $16.61(KDV Dahil)
İndirimli : $12.78(KDV Dahil)

İçeriğinde bulunan aktif maddeler ile düzenli kullanımda 4 haftada kirpiklerde %18 uzama sağladığı bilimsel çalışmalarda kanıtlanmıştır.

Sakura çiçeği (japon kirazı) özleri ile kolajen üretimini artırır.

Tusubaki yağı yağlılık hissi bırakmadan kaş ve kirpikleri yağlar, besler ve nemlendirir.

Japon geisha kültüründe güzelliğin simgesi tusubaki yağıdır. Sakura çiçeği (japon kirazı) özleri ile kolajen üretimini artırır. Tusubaki yağı yağlılık hissi bırakmadan kaş ve kirpikleri yağlar, besler ve nemlendirir. Japon geisha kültüründe güzelliğin simgesi tusubaki yağıdır.

WUTI Kaş Kirpik Serumu’nun içeriğinde bulunan aktif maddeler ile düzenli kullanımda 4 haftada kirpiklerde %18 uzama sağladığı bilimsel çalışmalarda kanıtlanmıştır. Sakura çiçeği (japon kirazı) özleri ile kolajen üretimini artırır. Tusubaki yağı yağlılık hissi bırakmadan kaş ve kirpikleri yağlar, besler ve nemlendirir. Japon geisha kültüründe güzelliğin simgesi tusubaki yağıdır. Sakura çiçeği (japon kirazı) özleri ile kolajen üretimini artırır. Tusubaki yağı yağlılık hissi bırakmadan kaş ve kirpikleri yağlar, besler ve nemlendirir. Japon geisha kültüründe güzelliğin simgesi tusubaki yağıdır.
Benzer Ürünler
Fırsat Ürünleri