Xpecia (Kadın)
Xpecia (Kadın)
Xpecia (Kadın)
Xpecia (Kadın)
Xpecia (Kadın)
Xpecia (Kadın)

Xpecia (Kadın) (00418H)

Fiyat : $16.50(KDV Dahil)
Xpecia etiket

 

PLEASE CLICK HERE, FOR INFORMATION IN ENGLISH.  

(Bu ürünü Türkiye'deki tüm eczanelerde de bulabilirsiniz.)  

WhatsApp : +90 533 508 82 33 

XPECIA KADIN 

Xpecia Kadın, kadın saç dökülmelerine karşı ve saç dökülmesi tedavisine destek olarak geliştirilmiştir. Saç dökülmesini engelleyici, yeni saç çıkmasına destek olan ve saçın kalitesini artıracak gerekli olan her etken maddeyi içermektedir. 

 

XPECIA KADIN 

Kadın tipi saç dökülmesinin bir çok nedeni olabilir. En çok saç dökülmesinin görüldüğü durumlar; bayanlarda çok sık görülen vücuttaki demir eksikliği, guatr rahatsızlığı, diyet esnasında görülen saç dökülmesi, strese bağlı dökülme, hamilelik, loğusalık ve jinekolojik sorunlardan kaynaklanan hormonal bozukluklar gibi sebeplerdir.

Kadın saç dökülmelerinin %50'sini oluşturan erkek tipi saç dökülmelerinde, Hair Pharma Xpecia tablet kullanımının yanı sıra %2 procapil içeren Hairforte Sprey kullanımı da önerilir. Ancak diğer tip saç dökülmelerinde daha çok tablet şeklinde tedavi önerilir.

Kadınlarda saç dökülmesi için bölgesel ilaç kullanımı saçların uzun olması sebebiyle meşakkatli olabilmektedir. Bu nedenle saç dökülmesi sorunu olan bayanlar daha çok ağızdan tablet şeklinde tedaviyi tercih etmektedirler. Özellikle tedaviyi uzun süre devam ettirmek gerektiğinde, hastaların büyük kısmı tedaviyi bırakmaktadır, tablet şeklindeki tedavide hasta uyumu genellikle daha iyidir. Diğer taraftan bölgesel saç ilacı kullanımında; günde 2 defa  olarak uygulamanın zorluğu, uygulama sonrasında saçta koku olması, ciltte tahrişe sebep olması, alerji yapabilmesi, saçta tortu bırakması, saçta yağlı görünüme sebep olması gibi sorunlar günlük saç bakımı yapan bayanlar için sorun teşkil edebilir.

Xpecia Tablet tüm bu sorunlara da çözüm olarak sunulur, çünkü hap şeklinde kullanım, spreye kıyasla çok daha kolaydır. İlk 1-2 aydan sonra günde tek tablet alınması kişinin tedaviye uyumunu artırmaktadır. İdame kullanımın günde 1 tablet olması ekonomi sağlamaktadır.

Saç dökülmesi tedavisinde ve saç kalitesini artırmada kullanılan bilimsel ürünlerin birçoğunu en ideal dozda içermektedir. Kadınlarda sık görülen saç dökülme sebeplerinden biride kansızlıktır (anemi). Xpecia demir eksikliğini de tedavi etmek üzere formülüze edilmiştir. Kadın tabletlerine erkek formundan farklı olarak Fe (ferrum-demir) eklenmiştir, bu sayede demir eksikliği olan kişi ayrıca demir ilacı almak zorunda kalmamaktadır. Fe anemi tedavisinde mutlaka alınması gereken bir elementtir.

XPECIA TABLET YAN ETKILERI 

Tespit edilmiş olan herhangi bir yan etkisi yoktur. Bu gurup ürünlerde sıkça görülen kilo alma problemi görülmez çünkü kilo yapabilecek vitaminler tabletlerin içeriğine eklenmemiştir. Bu sayede Xpecia tablet kullanmak kilo almaya sebep olmaz, güvenle kullanılabilir. Vücut kıllarında artışa neden olmaz.

 

HAMİLELERDE KULLANIMI

Hamilelik döneminde Xpecia tabletlerin kullanımı önerilmez. Hamilelerde yeterli bilimsel çalışma yapılmadığı için kullanılmamalıdır.

EMZİRME DÖNEMINDE KULLANIMI

Beklenen hiçbir yan etki olmadığı için loğusalık dönemi saç dökülmelerinde ve emzirme döneminde güvenle kullanılabilir.

 

XPECIA TABLET’IN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

o        DHT hormonunu bloke eden saw palmetto maddesi etkili düzeydedir.

o        Gingko Biloba ile saç kökünü besler ve saç derisindeki kılcal damarları genişletir.

o        Özellikle kadınlarda görülen kansızlığa bağlı saç dökülmesini önler

o        Erkeklerde genetik saç dökülmesi sorununu azaltır

o        Saç yapım maddesi olan keratin muadil ürünlere göre 2 kat daha fazladır.

o        Kearitinin ön maddesi L-sisitin oranı çok yüksektir.

o        Bioperin ile saç tellerinde düzgünlüğü sağlar

o        Xpecia tablet kullandığınız takdirde ekstra B7 Vitaminine gerek kalmaz çünkü tablet Biotin içerir

o        En yüksek düzeyde çinko içermektedir.

o        Pantotenik asit (B5 vitamini) muadillerinden daha fazladır.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Fırsat Ürünleri